Інформаційно-довідковий сайт Буського району "ПЕРСПЕКТИВА"

Головна Вверх Про нас Карта сайту Фотогалерея Корисно знати Зв'язок Оголошення

храм св. Архистратига Михаїла

Головна


Наші партнери

 ХЕММЕЛЬ Украина

________________

________________

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 


Храм святого Архистратига Михаїла

Історична довідка парафії

         Згідно з церковними записами та розповідями старожилів перша церква була побудована у 1726 році із старої церкви, яку було куплено в селі Старий Яричів. В 1784 році приходить на парафію отець Микола Бабухівський, який служив до 1816 року. У травні 1895 року сталася велика пожежа через сваволю дітей. Люди у цей час були в полі, а також був сильний вітер. За півгодини згоріло 48 господарств, приборство і церква з дзвіницею. Отець Єзерський, який в тому часі був настоятелем, звернувся з проханням до отця і громади села Новосілки і Лісок, котрі мали спільну церкву, щоб передали стареньку, яка на цей час була капличкою (власне, це та церква, у якій служив  о. Маркіян Шашкевич). Новосілківська громада передали церкву безкоштовно, а Лісок попросив 400 золотих. І в червні місяці з допомогою громади села Задвір’я і села Підлісок церкву перенесли до с. Полоничі . І поставили на тому місці, де вона стоїть по сьогоднішній день.
   Храмовий празник 21 листопада 1895 року парафіяни святкували у новій церкві.


        З благословення Правлячого Архиєрея Михаїла Колтуна Єпископа Сокальсько–Жовківської Єпархії в 2003 році парафіяни храму Святого Архистратига Михаїла с.Полоничі розпочали будівництво нового храму. Старенька церковця, в якій зараз молиться громада, є історичною цінністю – в ній молився ще о.Маркіян Шашкевич, коли вона перебувала у с.Новосілки. Але на сьогодні за площею вона не вміщає всіх парафіян.

 

 


     За вісім років з Божою допомогою зведено стіни, змонтовано бані, покрито бляхою, встановлено вікна, завершено роботи по фасаду, облаштовано благоустрій, підготовлено внутрішні стіни і підлога для подальших робіт. Необхідні для цього кошти зібрано з пожертв парафіян, пожертва фірми «ІММ»  і різних жертводавців. Але для завершення громада потребує допомоги.

 

 


    Звертаємося до всіх християн, керівників, приватних підприємців і  людей доброї волі з проханням про пожертви, добродійні внески на храм. Адже, зробивши свою пожертву, Ви тим самим зробите свій вклад у формування християнських чеснот доброти, щирості, любові, милосердя, відданості у служінні Богові та Церкві.

     Кожного місяця, в другу суботу, окремо служиться Св.Літургія за всіх жертводавців і добродіїв нашого храму. І доки Господь Бог благословить храм цей стояти на землі, доти в ньому будуть творитися молитви за Вас і Вашу родину.

     Сподіваємось і віримо, що не відмовите нашому проханню.

Пожертви можна здійснювати за такими банківськими реквізитами:

Релігійна громада УГКЦ с.Полоничі

Буський р-н, Львівська обл.

ЛФ «Укрексімбанк»

р/р 2600700002329

МФО 325718

ЗКПО 26360322

 

Ваші пожертви будуть спрямовані на внутрішні оздоблювальні роботи.

 

 

Наперед Вам щиро вдячні.


Якщо Ваша ласка, то при можливості поставте на свій сайт наш банер. Код до банера у правій колонці. http://busk.com.ua/Polonychi_khram.htm" target="blank"> alt="Храм УГКЦ св. Архистратига Михаїла село Полоничі" src="images/foto/Polonychi_baner.jpg" widt="250" border="0" />

Вигляд банера -

Головна ] Вверх ]

Відправити повідомлення для: або з запитаннями та зауваженнями щодо цього сайту.
© 2010-2021 Інформаційно-довідковий сайт Буського району "ПЕРСПЕКТИВА"
Дата внесення останніх змін: 25.04.2017