Інформаційно-довідковий сайт Буського району "ПЕРСПЕКТИВА"

Головна Про нас Карта сайту Фотогалерея Корисно знати Зв'язок Статистика Оголошення

Культура і мистецтво
Державні установи Місцеве самоврядування ЗМІ Приватні підприємства Заклади відпочинку Політика Культура і мистецтво Громадські організації Релігія

Головна
Буська ДМШ
Народний дім Буськ
Красненський НД
Арніка


Наші партнери

 

________________

________________

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 


    Культу́ра (лат. colere — "населяти", "вирощувати", "сприяти", "успадковувати") — сукупність матеріальних і духовних, нематеріальних цінностей, створених людством протягом його історії. Поняття культура об'єднує в собі науку (включно з технологією) і освіту, мистецтво (літературу та інші галузі), мораль, уклад життя та світогляд.

    Культура - це опосередкована сутність людини. Це цілісна система матеріальних і духовних цінностей суспільства, які певною мірою характеризують ступені його розвитку.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Мисте́цтво — одна з форм суспільної свідомості; вид людської діяльності, що відображає дійсність у конкретно-чуттєвих образах відповідно до певних естетичних ідеалів. У широкому сенсі мистецтвом називають досконале вміння в якійсь справі, галузі; майстерність. Розвиток мистецтва як елементу духовної культури обумовлюється як загальними закономірностями буття людини й людства, так і естетично-художніми закономірностями, естетично-художніми поглядами, ідеалами й традиціями.

   Мистецтво - це творче відображення дійсності, її відтворення в художніх образах. Твором мистецтва називають далеко не всі творіння, це має бути щось дуже якісне, найбільш цікаве і здатне змінити свідомість глядача (слухача). Мистецтво сприймається людиною всіма органами почуттів.


 

 

 

Головна ] Буська ДМШ ] Народний дім Буськ ] Красненський НД ] Арніка ]

Відправити повідомлення для: або з запитаннями та зауваженнями щодо цього сайту.
© 2010-2014 Інформаційно-довідковий сайт Буського району "ПЕРСПЕКТИВА"
Дата внесення останніх змін: 23.07.2016